Velikonoční svátky jsou oblíbené zejména u dětí. Většinou už je příjemně teplé počasí, mohou běhat venku a vyvádět různé alotrie, ale hlavně je to po delší době zase pár dní volna ze školy. A to se hodí vždycky. U rodičů už bývají Velikonoce méně populární. Zejména maminky mají spoustu práce s pečením mazance, beránka a vymýšlením originálního občerstvení pro koledníky. Letos jim to ale trochu usnadníme. Co si takhle užít neděli před Velikonočním pondělím třeba příjemnou procházkou s rodinou a slavnostní stůl zpestřit pestrobarevnými velikonočními donuty od La Lorraine? Donutworrybehappy! Jedinou starostí pak bude vybrat tu správnou barvu a velikonoční motiv z celkem 12 donutových lákadel…

Donuty v pestrobarevném kabátku – s velikonočními zajíčky, kachničkami, motýlky a kytičkami

Společnost La Lorraine, která je osvědčeným výrobcem a dodavatelem pečiva, nabízí kromě klasických druhů sladkého a slaného pečiva také stále více oblíbené donuty. Pro letošní jaro si připravila hned 12 donutových novinek, které na první pohled upoutají všechny mlsné jazýčky.

4250449_image4250451 image

4250445 image4250447_image

Zelený donut s motýlky a červený donut se zajíčky je možné zakoupit exkluzivně v prodejnách Tesco za běžnou prodejní cenu 11,90 Kč. Pokud dáváte přednost mini mlsání, v nabídce je také mini modrý donut se žlutými vajíčky a mini bílý donut s motýlky. Oba se prodávají v Tesco za běžnou prodejní cenu 6,90 Kč.

Pokud to máte blíže do prodejen sítě Ahold, určitě vás zláká oranžový donut s vajíčky, modrý donut s kytičkami nebo jarní zelený donut s kachničkami. Všechny tři novinky je možné zakoupit za běžnou prodejní cenu 8,90 Kč.

Variace mini donutů s růžovou nebo bílou polevou a hnědými proužky můžete zakoupit exkluzivně v prodejnách Penny za běžnou prodejní cenu 4,90 Kč. Za stejnou cenu je k mání i mini růžový donut s kytičkami.

Mini bílý donut s kytičkami a mini růžový donut s kytičkami prodává také síť Kaufland za běžnou prodejní cenu 4,90 Kč.LEF_8521

A posledním jarním poslem je zelený donut s kytičkami, který je možné zakoupit exkluzivně v prodejnách Billa za běžnou prodejní cenu 9,90 Kč.

Krásné Velikonoce a donutworrybehappy. 🙂

Logo obrázek

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

Diskuze

Váš e-mail se nezobrazí.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>