Letošní Velikonoce budou plné novinek. Poprvé si velikonoční volno prodloužíme o jeden den, volno totiž bude i na Velký pátek 25. března. Plneny donut s cokoladovou naplni a kralickyA mnoho z nás si bude chtít zpestřit velikonoční stůl i něčím méně tradičním než mazancem, beránkem a vajíčky. Jarní novinkou jsou pestrobarevné velikonoční donuty od La Lorraine. Jistě zachutnají nejen u vás doma, ale potěší i příchozí koledníky během Velikonočního pondělí. No řekněte sami, kdo by odolal donutu plněnému čokoládovou náplní a ozdobenému tmavou polevou se žlutými velikonočními králíčky:-)

 

O historii donutů, které vznikly už v 16. století a dávno už je nemlsají jen američtí detektivové, si můžete přečíst zajímavý článek zde. 

Plneny donut s jahodovou naplni a motylkyAle teď už k těm pěti donutovým novinkám, které na první pohled upoutají všechny mlsné jazýčky. Plněný donut s čokoládovou náplní ozdobený tmavou polevou se žlutými velikonočními králíčky a plněný donut s voňavou jahodovou náplní ozdobený bílou polevou s křupavými barevnými motýlky. Obě novinky je možné zakoupit exkluzivně v prodejnách Tesco od 22. února za běžnou prodejní cenu 14,90 Kč.

Mini donut politý bílou polevou a mini donut politý růžovou polevou, oba ozdobené něžně barevnými kytičkami. I tyto novinky je možné zakoupit exkluzivně v prodejnách Tesco od 22. února za běžnou prodejní cenu 6,90 Kč.

Žlutý donut s barevnými vajíčkyDonut politý žlutou polevou a ozdobený barevnými velikonočními vajíčky. Tuto sladkou novinku bude možné zakoupit exkluzivně v prodejnách Billa od poloviny března za běžnou prodejní cenu 12,90 Kč.

 

 

Zdroj info: LL

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

Diskuze

Váš e-mail se nezobrazí.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>