Sýr!!! Heslo, které vám nejen při focení vykouzlí úsměv na tváři. Spokojeně se budete usmívat, jen co ochutnáte nové sýrové snacky z La Lorraine. Delikátně jemný sýr Madeland, anebo výrazně pikantní Jihočeská Niva? Ať už tak, či onak, spojuje je jedno – tyto sýry jsou prostě neodolatelné a v Čechách velmi oblíbené. A co teprve, když jsou v lahodné kombinaci s křupavým těstem? Novinky nadchnou nejen sýrové gurmány, ale i milovníky slaných snacků. Skvěle se hodí jako delikátní svačina do školy, do práce, na výlety, anebo jen tak k večernímu posezení. Díky náplni z lahodných a jedinečných sýrů české značky Madeta se i „obyčejná“ svačina stává nezapomenutelným chuťovým zážitkem. Sýrové snacky si můžete vychutnat ve dvou variantách: Snack Madeland se šunkou a Snack Niva s vlašskými ořechy.

Snack Madeland se šunkou snoubí ve své chuti kombinaci lahodného sýra a delikátní šunky ve křupavé plundrové mřížce. Tato mřížka je výjimečná svými ingrediencemi. Nejde o ledajaký sýr, ale o „okatý“ sýr holandského typu – Madeland, který je proslulý svou delikátně jemnou a lahodnou chutí. Chuť sýra je doprovázena kousky kvalitní šunky. Navíc, mřížka snacku je na povrchu bohatě ozdobená sýrem. Lahodnou kombinaci šunky a sýru v náplni tohoto snacku dozajista ocení jak vybíravé děti, tak i mlsní dospělí. Snack Madeland se šunkou zakoupíte v supermarketech a hypermarketech Albert, Penny a Tesco za běžnou prodejní cenu 16,90 Kč za kus.

LaLorrain A4 mrizka Madeland B v01-CS5

 

Druhou sýrovou novinkou je Snack Niva s vlašskými ořechy. Tato originální kombinace nejenže potěší vaše chuťové pohárky nevšedně jemně pikantní chutí, ale také je obohatí o nový rozměr. Ve snacku s Nivou se sýrem opravdu nešetří – náplň obsahuje až 85 % Jihočeské Nivy, která je podpořena jemnou chutí drcených vlašských ořechů. Spojením všech ingrediencí vzniká nevšední, avšak gurmánská kombinace, která zachutná sýrovým labužníkům. Snack Niva s vlašskými ořechy zakoupíte v supermarketech Tesco za běžnou prodejní cenu 16,90 Kč za kus.

La Lorraine_Snack Niva s vlasskymi orechy

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

Diskuze

Váš e-mail se nezobrazí.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>