Hruskova_tasticka_ s_hrebickem_4208111 image 2Pochmurné počasí nás může přepadnout v jakoukoliv roční dobu. Pokud někomu k zahnání této nálady pomáhají šťavnaté a sladké hrušky, tak má s naší novou hruškovou taštičkou s hřebíčkem vyhráno. A že se jedná o obyčejnou hruškovou taštičku? Ani nápad! Tato novinka z jemného plundrového těsta je plněná opravdu bohatou náplní s velkými kousky hrušek, kterou podtrhuje kořeněná chuť hřebíčku. Ten byl v dřívějších dobách ne nadarmo ceněn jako zlato. Hřebíček je usušené poupě Hřebíčkovce vonného, který je vyzdvihován zejména pro své antibakteriální, analgetické, antiseptické, a dokonce i anestetické účinky. V případě naší novinkové taštičky ale nejvíce oceníte jeho charakteristickou a silně aromatickou hořkou příchuť, která se skvěle snoubí se sladkými hruškami a jemným plundrovým těstem. Hruškovou taštičku s hřebíčkem můžete zakoupit ve vybraných prodejnách za běžnou prodejní cenu 11,90 Kč za kus.

Satecek_mak_s_rumovym_aroma_4208113 image 2A i když vás žádné chmury netrápí, třeba si rádi zavzpomínáte na vynikající makové šátečky, které jste jako děti tak rádi mlsali u babičky. Už babičky našich babiček věděly, jak může pár kapek rumu zjemnit chuť náplně ve sladkém pečivu. Novinkou, kterou můžete v obchodech koupit, je šáteček mák s rumovým aroma z jemného plundrového těsta. Na šátečku je na první pohled krásně vidět listování těsta a po zakousnutí se vám v ústech rozline vynikající chuť lahodné makové náplně zjemněné několika kapkami rumového aroma. Takzvanou „třešničkou na dortu“ už je jen křupnutí zlatavé kůrky šátečku. Lahodný šáteček mák s rumovým aroma lze zakoupit ve vybraných prodejnách za běžnou prodejní cenu 7,90 Kč za kus.

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

Diskuze

Váš e-mail se nezobrazí.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>