První červnový den zkrátka patří dětem. Nejen, že se v tento den v mnoha zemích světa slaví Mezinárodní den dětí, ale děti mají tento den rády ještě z jednoho důvodu. V červnu se totiž všechno změní – už zbývá jen pár dní školy, pak vysvědčení a za rohem už jsou vytoužené prázdniny.

Mezinárodní den dětí má upozornit světovou veřejnost na práva a potřeby dětí a slaví se již od roku 1950. Pro děti je to pak samozřejmě den, kdy jsou pro ně připravovány různé sportovní akce plné her, soutěží s kamarády a hlavně legrace. A nesmí chybět ani drobné sladkosti či malá překvapení, které děti milují.

Po úspěšném absolvování nekonečné opičí dráhy nebo závodu ve skákání v pytlích si každý malý oslavenec jistě zaslouží odměnu. A ta nápaditá udělá dvojnásobnou radost!

4250381 (3)Místo klasické čokolády, která se během odpoledne rozteče v kapse mikiny, můžete malým závodníkům připravit doslova kouzelné medaile. Vsaďte na zdobené dětské donuty od La Lorraine, které hrají všemi barvami.

Donutové medaile jsou navíc mnohem originálnější než ty tři tradiční. Místo zlaté, stříbrné a bronzové je to písmenková, číslicová a konfetová :-).

Donut z jemného kynutého těsta ozdobený tmavou polevou s křupavými barevnými písmenky nebo ve variantě s bílou polevou a křupavými barevnými číslicemi udělá radost na každé dětské oslavě. Obě novinky je možné zakoupit v prodejnách Tesco a Žabka za běžnou prodejní cenu 11,90 Kč. Novinkové donuty budou v prodeji zhruba do poloviny června.

donut worry be happyMini donut ozdobený růžovou polevou s křupavými barevnými konfetami je ideální do malé dětské ručičky. I tuto novinku je možné cca do poloviny června zakoupit v prodejnách Tesco a Žabka za běžnou prodejní cenu 6,90 Kč.

PS: A pro všechny donutové nadšence máme speciální tip. Přidejte se k dalším mlsounům na facebookové stránce DONUTIKY a zúčastněte se soutěží o pestrobarevné dobroty od La Lorraine.

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

Diskuze

Váš e-mail se nezobrazí.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>